Меган Маркъл с голям драматизъм се оплакваше от засиления интерес

...
Меган Маркъл с голям драматизъм се оплакваше от засиления интерес
Коментари Харесай

Имала ли е тайна афера Меган Маркъл с колега актьор? - slava.bg

Меган Маркъл с огромен драматизъм се оплакваше от засиления интерес на пресата и обществеността, откакто се нанесе в кралския двор, само че клюките и жълтите медии постоянно са я следвали. Далеч преди да се запознае с принц Хари.

Бракът ѝ с продуцента Тревър Енгелсън, подписан през 2011 година, не бе съвършеният, като брюнетката бе обвинена в офисна забежка.

Макар и много внимателни в изказванията си, източници настояват, че тя е имала загадка спекулация с колегата си в сериала „ Форсмажор “ Патрик Джей Адамс.

Кралският специалист Андрю Мортън написа в книгата си „ Меган: Принцесата на Холивуд “:

„ Първият епизод на „ Форсмажор “ беше показан на 23 юни и получи удобни мнения, и по-важното е, че публиката го хареса. Продуцентите се зарадваха, че залогът за двойката Маркъл-Адамс се е изплатил изцяло – почитателите на сериала построяват версии за връзка сред актьорите. “

„ Химията сред тях беше явна. Но другарството сред актьорите поражда вследствие на работа в непосредствен контакт и всъщност е неизбежно. “

Двамата нито потвърдиха, нито отхвърлиха, че сред тях е пламнала искра. През 2013 година Меган се разведе с първия си брачен партньор единствено две години след сватбата, като назова формалната причина „ непреодолими разлики “. А през лятото на 2016 година тя към този момент беше до Хари.

Патрик Джей Адамс беше поканен на втората женитба на колежката си и дойде на сватбената гала със брачната половинка си Троян Белисарио, също актриса.

Интересното е, че екранните герои на Маркъл и Адамс се ожениха няколко месеца преди този момент.

След Мегзит потеглиха клюки, че херцогинята на Съсекс има намерение да се върне към актьорството, само че хроникьорите считат този ход за недомислен.

"Дори няма хрипове, стетоскопът не може да го открие. По-редки случаи има - под 10 %, признаци като (стомашно) разстройство. При някои от пациентите има понижение на слуха, палитрата е доста шарена. Сърбеж и зачервяване на конюктивите са също признаци. Температурата най-често е умерена ", разясни той.

"Повече от 80 % от хората го прекарват без признаци, към 15 % са с леки признаци, остава действително една дребна съразмерност - сред 5 и 10 %, при които се постанова болнично лекуване. И в случай че има бързо утежняване на дихателния продан, утежняване на белодробната функционалност, дефицит на О2, дано да не плашим никого - тези проценти са малко, под 5% се постанова да се интубират, и към половината от тях (интубираните) има риск да завършат летално.

В България, като се изключи един интубиран, другите са умряли.

Говори се за дихателни центрове, с цел да бъдат подкрепени пациенти в дишането. В България има 7 или 8 ЕКМО машини, в сърдечно-съдовите центрове. Едва 30 % от поставените на подобен уред, имат резултат, тъй че това не е панацея ", сподели още той.
"Казвам го безусловно обективно - в България се вземат едни от най-ефикасните и навременни ограничения. В България зараза няма, постепенно се развива вирусът. Простичкото измиване със сапун е задоволително, вирусът не е резистентен. Водка и ракия също го отстраняват - външно, че и вътрешно, само че там в умерена доза, без подозрение ", изброи проф. Петров.

На въпроса на водещата Илиана Беновска по какъв начин да си запазим душeвността, проф. Иво Петров призна: "Това е може би най-важният миг. "

И предложи една самодейност за покачване на духа в сегашната конюнктура. "В целия свят има друг вид реакции, включително и отрицателно рискови. У нас една самодейност би подействала добре: "Да - на реда, не - на страха ". И едното ще докара до другото - ще ни убеди, че сме мощни, тъй като в случай че си внушим, че е ужасно, че сме слаби, ще е по-зле, само че не и когато виждаме, че съумяваме.

Смятам, че вероятността не е отрицателна, допускам, че след не повече от една-две седмици страните, които малко се забавиха с реакцията си, ще доближат пика и ще стартират да падат надолу, а в България може би даже може да няма пик, по-скоро едно плато, и естествените климатични промени да доведат до угнетяване на инфекцията. Смятам, че сме в вярна посока ", акцентира проф. Иво Петров.

"Смятам, че дружно ще намерим решение, като огромното медикаментозно решение, панацеята, няма евентуално да бъде открита, само че ще бъдат открити други средства, посредством които да може организмът ни да откри пътя и метода да реагира и да се оправи ", добави професорът.
Източник: slava.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР