Майката на убития от Анита Мейзер Николай Димов още не

...
Майката на убития от Анита Мейзер Николай Димов още не
Коментари Харесай

Анита Мейзер спечелила цяло състояние от американската лотария и прехвърлила имотите на дъщеря си

Майката на убития от Анита Мейзер Николай Димов още не е получила присъдената й кръвнина от 100 000 лв., научи HotArena.

От предходната пролет мургавата секс бомба се радва на свободата си в Лас Вегас. След като излежа по-голямата част от присъдата си в Сливенския затвор, 56-годишната варненка отпраши назад към страната на неограничените благоприятни условия и парадира с висок стандарт, макар че не е дала и стотинка обезщетение на семейството на убития от нея, въпреки и при полов случай, културист.

Скандалната силиконка бе осъдена на втора инстанция с 3 години затвор за това, че в нощта на 14 против 15 август 2016 година е стегнала две свински опашки към врата на мъжа си. Според обвиняването гибелта му е била породена по несъобразителност, а гражданският иск против Мейзер от майката на Николай Петранка бе за 150 000 лева Анита обаче неведнъж я молила по телефона да го отдръпна. В последна сметка съдът отсъди 100 000 лева кръвнина за родителката.

Оказа се, че   Анита прозорливо е трансферирала цялото си имущество на щерка си Джулия още преди съдбовния 14 август. Така майката на удушения със свински опашки Николай не може да направи запор и да изиска по правосъден път приемането на сумата. Овдовялата Мейзер искрено призна, че е направила врътката с недвижимото си имущество. „ Нямам пари, нямам парцели. Аз нямам нищо на мое име. Всичко е на щерка ми. Имам едно само дете и съм ги приписала против гледане ”, показа в рубриката „ Студени досиета ” на предаването „ Карбовски: Втори проект ” Мейзер. Зрителите обаче останаха озадачени от признанието й, че приготвила огромна пътна чанта и се пробвала да изнесе в нея тялото на умрелия Николай, с цел да го изкара на терасата. „ Чувала съм, че тялото би трябвало да се изнесе на открито, с цел да излезе по-бързо духа от него ”, изцепи се Мейзер.

Тя съобщи, че не се страхувала от духа на убития си мъж , защото го обичала и знаела, че и той я обича. Двамата се оженили на Хаваите, само че нямали подписан брак у нас. Преди години силиконката спечелила цяло положение от американската лотария, само че предпочела да резервира в загадка удара си, защото се страхувала от рекет.
След снимането на изявлението Анита няколко пъти трансформирала тактиката си и показанията си по време на правосъдното дело, сменила и юристите си. Тя заплашила Карбовски, че ще се самоубие, в случай че излъчи епизода, защото е разказала разнообразни версии за последните мигове на 40-годишния Николай и изявлението може да навреди на присъдата й. Затова той изчакал Мейзер да излезе на независимост и едвам тогава го излъчил. Когато Карбовски й предложил да се върне още веднъж у нас за нов диалог, тя дала отговор, че е американска гражданка, родена по простъпка в България.

Факт е, че още щом излезе на независимост, вулгарната секс бомба отпраши за столицата на хазарта Лас Вега с и стартира нов живот. Скандалната Анита сама се похвали, че към този момент има нов ухажор, който изумително наподобява на починалия Николай. Според осведомени с бурния живот на Анита, тя пазела в загадка самоличността на мъжа до нея поради голямата разлика във възрастта й. Двойката постоянно се отдавала на занимания и обиколки на Щатите и Мексико. Скандалната варненка се опитвала да скрие новия си мъж съвсем от всички. За американския мачо знаели единствено щерка й Джули и още няколко правилни другари, които мълчали като гроб. Мейзер обяснила, че не желае да се разчува за щастието й, тъй като се тормозила от подигравките и отрицателните мнения в обществените мрежи.

В Америка Анита се движела в компанията на няколко остарели другари – най-вече български емигранти. Тя признала, че не мисли скоро да се връща в България, тъй като тук се чувствала като в пъкъла. Времето, прекарано в сливенския затвор описвала като същински призрачен сън. „ Аз мишка немога да убия... камо ли човек ”, пали се някогашната „ Мисис България ”.

Мейзер се тормозила и от околните на починалия си мъж, които непрестанно подавали тъжби и упорствали за преразглеждане на присъдата. Те не можели да се примирят с обстоятелството, че ромката бе освободена предварително за положително държание. Роднините на Николай били уверени, че тя съзнателно го е ликвидирала благодарение на някой бабанка и си е съчинила версията, че якият мъжата е починал от задушаване по време на ексцентрични секс игри.

Всъщност Анита стана скандално известна доста преди гибелта на брачна половинка си, когато ненадейно завоюва състезанието „ Мисис България ” и отнесе куп насмешки поради външшността си. Тя показа страната ни на „ Мисис Свят ”, което отприщи вълна от неодобрение измежду българите, имайки поради вулгарния й външен тип, написа Уикенд.
 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР