Майка и двете ѝ деца пострадаха при катастрофа в Русе.

...
Майка и двете ѝ деца пострадаха при катастрофа в Русе.
Коментари Харесай

Продължава борбата за живота на майката, блъсната заедно с двете ѝ деца в Русе

Майка и двете ѝ деца пострадаха при злополука в Русе. Те бяха блъснати на тротоар в града. 

Вълна от съпричастност се надигна към 37-годишната жена, ударена през вчерашния ден. Тя е претърпяла интервенция и остава в тежко общо положение с заплаха за живота. Под наблюдаване остава и нейното 3-месечно бебе. Другото дете, което е на 3 години е освободено за домашно лекуване.

Сигнал за случая е получен през вчерашния ден в 13.40 часа.

„ Автомобил подхваща изпреварване на излаз от огромен търговски обект, засича различен автомобил. Шофьорът губи ръководство, качва се на тротоар и блъска жена с две деца “, уточни ст. комисар Николай Кожухаров.

 

Пробите за алкохол и опиати и на двамата водачи са негативни.

„ Аз ги видях и гледах да избегна да се ударя в дървото. Не видях да съм я удрял. Те я откриха там чак “, сподели водачът, блъснал дамата и двете ѝ деца.

„ Излезе автомобил. Пред него имаше три автомобила. С гневна скорост не можа да се побере сред колите и ме удари челно “, описа другият водач.

 Снимки: Българска национална телевизия

novini.bg

Източник: bunt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР