Майка е задържана под стража в Царево, след като публично

...
Майка е задържана под стража в Царево, след като публично
Коментари Харесай

Арестуваха жена, след като преби в Царево 8-годишното си дете

Майка е арестувана под стража в Царево, откакто обществено пребила 8-годишното си дете в курортния град. Случаят е от края на предишния месец, само че в този момент излиза наяве, че има развиване, тъй като ѝ е повдигнато и второ обвиняване.

49-годишната жена е издърпала и изхвърлила от купето на Пежото си 8-годишния си наследник, причинявайки му лека телесна щета в изискванията на домашно принуждение. По сигнала е формирано бързо произвеждане още и дамата е задържана.

Пострадалото дете е било разпитано в така наречен " синя стая ” в наличието на квалифицирани психолози, арбитър от Районен съд-Бургас и необикновен представител. Бързото произвеждане против дамата в този момент се оказва обединено с друго, по отношение на подаден сигнал, че през непостоянен интервал от време през т.г., 49-годишната е оставила без контрол и грижа двете си малолетни деца на 5 и 8 години.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР