Нападателят новобранец на Heat Jaime Jaquez Jr. аут от мач 5 срещу Celtics с контузия на бедрото
МАЯМИ (АП) — Маями Хийт ще бъде без още един титуляр, когато се изправи против елиминационен мач в Бостън в сряда вечер.
Нападателят новобранец Хайме Джакес-младши не пътува с тима във вторник до Бостън за мач 5 против Селтикс, отхвърлен заради раздължен десен флексор на бедрото. Jaquez Jr. се причислява към Джими Бътлър (коляно) и Тери Розиър (шия) в листата на титулярите на Маями, отстранени от травми. Хийт също бяха без гарда Джош Ричардсън в продължение на месеци след интервенция на рамото.
Якес младши напусна мач 4 против Селтикс – загуба със 102-88 – в понеделник вечерта, откакто получи травма през второто полувреме. Той имаше девет точки за 22 минути, преди да напусне, а тестванията във вторник демонстрираха сериозността на казуса.
„ Почувствах, че нещо се поддава в бедрото “, сподели Джакес след мач 4. Той сподели, че това се е случило при започване на трета четвърт, до момента в който скачаше за отскок и че се опита да играе през травмата без резултат.
Jaquez — евентуален...
Прочетете целия текст »




