МАЯМИ (AP) — Джими Бътлър отбеляза 15 от своите 26

...

Бътлър поема късно, Хийт удържа Пистънс 118-110 за 11-та победа в 14 мача

МАЯМИ (AP) — Джими Бътлър означи 15 от своите 26 точки през четвъртата четвърт, Бам Адебайо и Дънкан Робинсън означиха по 18 и Маями Хийт победи Детройт Пистънс със 118-110 във вторник вечерта.

Тери Розиър вкара 17 точки, Калеб Мартин имаше 15 точки, а Хайме Джакес-младши вкара 11 за Хийт, които се усъвършенстваха до 11-3 в последните им 14 мача.

Бътлър влезе в линията за резултат 53 секунди до края, след което вкара тройка при идващото владеене, с цел да реши нещата за Хийт. Сега Бътлър има най-малко една открадната топка и една тройка в 14 поредни мача, най-дългата сегашна серия в НБА и един мач, който не съумява да изравни Рафър Алстън (2004) за върха на Хийт.

Кейд Кънингам означи гол 23 за Детройт, който още веднъж изравни с Вашингтон за най-лошия връх в НБА - 9-52. Симоне Фонтекио вкара 22 за Пистънс, Джейдън Айви вкара 16, Джейлън Дюрън добави 14 точки, а Исая Стюарт вкара 13.

Маями още веднъж остана без Тайлър Херо (крак) и Кевин Лав (пета), а Джош Рич...