Седна на трона в „Хелс китчън“
Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ
Златен престол и имунитет. Това бе премията на Ивайло, който през днешния ден бе над всички в следващото предизвикателство в „ Хелс китчън “.
Той подготви фагри и работата му бе оценена най-високо.
Усмивката му блестна още повече откакто началник Ангелов му даде обещание и резервация за двама в неповторим ресторант в София.
Ти ще избереш кого да заведеш, сподели известния кулинар към сияещия на трона Ивайло.
На другия полюс бе Мартин. Не стига, че октоподът му не бе оценен, не стига, че трябваше да смъкна куртката и да я размени с оранжевата престилка, като по този начин е застрашен от изпъждане, само че и началник Ангелов му подвигна мерника.
Поздравете спечелилия, обърна се той към всички. Те започнаха да ръкопляскат на Ивайло, като се изключи Мартин.
Това не убягна от погледа на началник Ангелов. Браво, колкото да промълви Мартин, като за държанието си получи неодобрение от началник Ангелов и даже опасност, че в случай че продължава по този начин може и още довечера да си стяга багажа.
Това обаче не успокои Мартин. В продължение на минути той бълваше огън и жупел към Ивайло. След това продължи и към другите. Сега ще видят кой е най-хубавия. Ако би трябвало и червата на рибата ще сготвя и ще ги поднеса, заканваше се Мартин.
Нищо друго сега, но безусловно нищо друго. Не ми пука единствено туй нещо, единствено Ивайло ми е пред очите, единствено Ивайло и рибата. Моля се да се падне на двамата риба да вършим, да ми покаже на мене Ивайло по какъв начин се готви риба, продължаваше да подрежда той.




