Мая Иванова. Кадри: Нова ТВВиждам, че сте спокойни! Имате си

...
Мая Иванова. Кадри: Нова ТВВиждам, че сте спокойни! Имате си
Коментари Харесай

Царици до преди дни, днес ги пратиха на елиминация в „Игри на волята“

Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ

Виждам, че сте спокойни! Имате си проект само че в „ Игри на волята “ всяко разпределяне може да е съдбовно и постоянно би трябвало да си нащрек! С тези думи Ралица се обърна към племето на Силните довечера в „ Игри на волята “.

Те изгубиха на Арената и се събраха на родов съвет пред нея.

Тази вечер, продължи Ралица: вие ще предлагате двама войни, които на следващия ден ще влязат в смъртоносна битка против номинираните от племето на Храбрите.

Този проект извънредно завъртя колелото в риалити шоуто.

Вчера Храбрите го усетиха първи. След тежка номинация, те дефинираха Маги и Малвина.

Днес Силните изгубиха. Борисенко, научил по собствен метод от Стан, че Малвина е номинирана, показа тази информация с Калоян. Но тя доближи и до Силвия. Така тя стартира да си прави тънки сметки, смятайки, че в случай че отиде на елиминационна борба, ще бие и ще се върне с грошове.

Племенният съвет на Силните не изненада. Анджела и Силвия са идващите номинирани участници в " Игри на волята ".​ Те ще се изправят против Магдалена и Малвина от Храбрите, с цел да се борят за своето оцеляване на следващия ден вечер.



До преди дни Анджела и Силвия колиха и бесиха в Силните, а в този момент се борят за своето оцеляване в шоуто. Но в „ Игри на волята “ нещата бързо се прекатурват. Кой ще продължи и какво ще се случи, занапред ще разберем.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР