Рождената дата на Ненчо Балабанов донесе 10 бона в „Сделка или не“
Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ
На горещия стол в „ Сделка или не “ през днешния ден игра Николета Димитрова от Вършец. Тя излезе с кутия №17, която е известна в предаването с това, че е рождената дата на водещия Ненчо Балабанов.
Работи като начален преподавател.
Първата оферта, която получи от банкера, бе за 3000 лв., само че Николета я отхвърли.
Няма договорка, отсече тя и при другите две оферти от негова страна – за 1500 и 2500 лв..
При четвъртото включване по телефона на банкера, той се помъчи да я изкуши с 4000 лв.. Николета обаче остана твърда и не се подаде.
Какво ли ще кажат децата, като схванат, че по този начин елементарно си отказала 4000 лв., попита Ненчо Балабанов.
Следващата оферта, която получи от банкера, бе още по-висока – 5000 лв.. Но и тя не бе призната.
След това играта се нажежи, защото при идващите две кутии тя отстрани най-ниските суми, а точно 50 стотинки и 1000 лв..
Така при останали три кутии, в които се крият 5000, 10 000 и 50 000 лв., банкерът й предложи 10 000 лв..
Пулсът ми скочи на 130. Не е за поверие, сподели тя и поседна, дишайки тежко. Това е невероятна оферта, не се вижда постоянно, разяснява тя.
Няма договорка, обаче сподели тя.
В идната кутия, която отвори, имаше 50 000 лв.. Знаех си, знаех си, съжаляваше тя.
Така сред 5000 и 10 000 лв. банкерът й предложи промяна на кутиите.
Няма договорка, сподели тя, оставайки до края на играта си с кутията, с рождената дата на Ненчо Балабанов.
Накрая с наслада откри в нея 10 000 лв..




