Маурисио Почетино вярва, че неговите играчи на Челси заслужават повече

...

Маурисио Почетино, подкрепян от желанието и единството, показани от Челси при победата на Брайтън

Маурисио Почетино има вяра, че неговите играчи на Челси заслужават повече самопризнание за успеха си над Брайтън и счита, че характерът и вярата, които демонстрираха с 10 индивида, ще им оказват помощ напред.

Челси се върна след загубата си с 4-1 против Нюкасъл с победа с 3-2 вкъщи над Брайтън в неделя, макар че игра през цялото второ полувреме с човек по-малко след аления картон на Конър Галахър.

Сега Почетино ще се надява на сходно уверено показване, защото сините се стремят да надградят този триумф, когато гостуват на Манчестър Юнайтед в сряда вечер.

Той сподели: „ Мисля, че когато проучвам играта (Брайтън), се усещам горделив.

„ Начинът, по който започнахме второто полувреме против доста добър тим като Брайтън след нашата обстановка (червен карта) и смяна на възприятията ни след Нюкасъл, който беше в действителност сложен мач за нас.

„ Играчите заслужават повече самопризнание, тъй като да играят повече от 60 минути с един по-малко против тим, който е в действителност д...