Маурисио Почетино вярва, че неговите играчи на Челси са се

...

Маурисио Почетино: Играчите на Челси се научиха да се разбират

Маурисио Почетино има вяра, че неговите играчи на Челси са се научили да се „ схващат “ по-късно, което той назова най-трудната седмица от мандата си на Стамфорд Бридж.

Поражението от Ливърпул в продълженията във финала на Carabao Cup предходната неделя отхвърли на младия му тим, който е 11-ти във Висшата лига, шанса да завоюва сребърна купа в сезона, който до момента беше изпитателен.

Те по-късно бяха изплашени от Лийдс от Чемпиъншип в сряда, изисквайки гол в последната минута от Конър Галахър, с цел да завоюват до четвъртфиналите на Купата на Англия, откакто изоставаха рано и по-късно бяха приковани към 2-2 през второто полувреме.

Новини за седем играчи на Челси преди нашето пътешестване до Брентфорд. ⬇️

— ФК Челси (@ChelseaFC) 1 март 2024 година

Има доста рецензии по отношение на естеството на загуба на Уембли, идваща откакто тимът пропусна голям брой шансове през постоянното време и не съумя да завоюва против контузен от страна на Лив...