Маурисио Почетино призна, че Челси пропуска нещо, след като не

...

Маурисио Почетино разстроен, след като Челси направи равенство с 10-те играчи Бърнли в „задължителна победа“

Маурисио Почетино призна, че Челси пропуща нещо, откакто не съумяха да победят 10-те играчи Бърнли в това, което съгласно него е било „ задължително- победа ” на Стамфорд Бридж, който приключи 2-2.

Голът на Коул Палмър, продънен в долния ъгъл от възхитителния удар на Рахийм Стърлинг 12 минути преди края, изглеждаше, че го означи за домакините, възстановявайки преднина, откакто Джош Кълън изравни Бърнли с удар от воле при започване на второто полувреме.

Палмър по-рано даде преднина на Челси от дузпа, реализирайки, откакто Лоренц Асиньон фаулира Михайло Мудрик и му беше показан втори жълт картон, до момента в който вбесеният Винсент Компани също беше изпъден от тъчлинията за митинг.

Завършва напълно.#CFC | #CheBurpic.twitter.com/VV4YUn2iDI

— ФК Челси (@ChelseaFC) 30 март 2024 година

Но Почетино беше оставени да осъдят още един разочароващ резултат, когато минути откакто Палмър направи 2-1, Дара О'Шей излезе напред от корнер, избег...