Матей Казийски стана най-резултатен за Тренто с 28 точки, но

...

Матей Казийски с 28 точки при загубата на Тренто от Верона с 2:3

Матей Казийски стана най-резултатен за Тренто с 28 точки, само че отборът му загуби от  водения от Радостин Стойчев отбор на Верона с 2:3 във втория кръг на италианската Серия А. Най-резултатен в мача стана съветският играч на Верона Максим Сапожков, който осъществя цели 39 точки. Друг българин - Алекс Грозданов, не влезе в игра за Верона, който заема трето място в класирането с 4 точки, до момента в който Тренто е шести - също с 4 точки, само че с по-лошо геймово съответствие.

Шампионът Лубе Чивитанови, в чийто редици от този сезон играе Алекс Николов, загуби вкъщи от Падуа с Аспарух Аспарухов в състава с 2:3. Николов игра в последните 3 гейма, като съумя да запише 12 точки. Аспарухов осъществя 8 точки. Падуа е на четвърто място, а Лубе Чивитанова е пети в класирането с 4 точки от първите два мача.