Машинното гласуване в 4 ОУ Джон Атанасов е невъзможно от

...
Машинното гласуване в 4 ОУ Джон Атанасов е невъзможно от
Коментари Харесай

Без машинно гласуване в избирателна секция в София

Машинното гласоподаване в 4 ОУ " Джон Атанасов " е невероятно от 09:00 часа насам в изборна секция 39 на столичен квартал " Дружба " 1, съобщи кореспондент на ФОКУС .

Имало е най-малко 7 несполучливи опита за корекция, а част от електрическите вериги са на показ.

Броят дали своят вот от началото на деня е над 630. Няма скупчвания на хора, а изборният ден протича умерено.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР