Мароко спечели с 2:1 в контрола срещу Бразилия, която се

...

Мароко изненада неприятно Бразилия

Мароко завоюва с 2:1 в контрола против Бразилия, която се игра на стадион " Стад Ибн Батута " в Танжер. Четвъртите в света още веднъж демонстрираха мощна игра и стигнаха до триумфа посредством Софиан Буфал и Абделхамид Сабири, а за гостите се разписа Каземиро.

В 26-ата минута Винисиус означи за Бразилия, само че попадението бе анулирано поради засада. Три минути по-късно Мароко поведе. Софиан Буфал бе открит в наказателното поле и с обмислен дура по земя прати топката във вратата защитавана от Уевертон.

В 67-ата минута Бразилия изравни резултата, откакто вратарят на домакините Ясин Буну не се намеси добре при удар от отдалеченост на Каземиро.

Мароко означи надвит гол в 79-ата минута, когато Абделхамид Сабири стигна до отбитата топка и с удар от въздуха донесе наслада на препълнените трибуни.