Мароко подчерта статута си на фаворит преди турнира, като победи

...

Фаворити Мароко победи Танзания с 3-0, за да открие кампанията за AFCON 2023

Мароко акцентира статута си на любимец преди шампионата, като победи Танзания с 10 играчи с 3-0, с цел да даде надвит старт на своята акция за Купата на Африка в групата Е.

Полуфиналистите от Световната купа започнаха своята акция с впечатляващо показване на стадион „ Лоран Поку “ в Сан Педро в сряда.

Капитанът Ромен Саис означи необичаен гол, с цел да изведе Атласките лъвове напред на полувремето, като Азедин Унахи и Юсеф Ен-Несири прибавиха още два в границите на три минути второ полувреме, с цел да подчертаят своята доминация, изключително откакто Танзания изпрати Новатус Мироши изключен след второ предизвестие.

Ен-Несири трябваше да изчака, до момента в който влезе на аварийна пейка, преди да отпразнува гола си.

Празнествата на Ен-Несири в началото бяха прекратени от флага за засада, откакто той вкара третия гол на своя тим в 80-ата минута. Той към този момент беше направил път на резервата Амине Харит да продължи вместо него, преди инспекцията на VAR да удостовери, че е бил на...