Мария Силвестър се похвали, че има нов апартамент в центърa

...
Мария Силвестър се похвали, че има нов апартамент в центърa
Коментари Харесай

Мария Силвестър се опаричи

Мария Силвестър се похвали, че има нов апартамент в центърa на София. Тепърва й следва да го ремонтира и да се нанесе. Според оценка на брокери цената на новия дом на актрисата е над 600 000 евро.

„ Преди 10 години си купих жилище в „ Драгалевци “, само че кварталът много се промени. Оказа се, че съм направила добра инвестиция, само че тъкмо стотиците нови блокове в близост ме накараха да желая да се преместя. Имах огромно предпочитание да пребивавам в жилище с високи тавани в центъра и преди няколко месеца сбъднах тази своя фантазия. Имах търпението цели две години да ме водят на огледи, до момента в който не харесах нещо съответно. Вече е реалност, в този момент стартира частта с цялостната реорганизация “, описа водещата на „ Бригада Нов дом “.

Новото жилище на Мария впечатлявало освен с централната си локация, само че и с архитектурния си сексапил – високи тавани, просторни пространства и огромни прозорци, които пропущали доста естествена светлина. Водещата към този момент обмисляла интериорния дизайн, като ясно декларирала желанията си към минимализма и френската грациозност. „ Обичам шир, светлина и чувството за повече въздух. Много държа да има уютни ъгълчета за четене, място за изкуство и естествени материали – дърво, камък, ленени текстили “, споделя звездата.



Синеоката брюнетка желала да заложи на светли и топли тонове – кремаво, бежово, меки пастелни нюанси, съчетани с акценти от дърво и метал. В дневната предвиждала комфортни кресла и диван в неутрални цветове. Мария възнамерявала още да съчетае остаряло и ново – някои мебели, които пазела от години, щели да бъдат реставрирани и интегрирани в новия дом, а за акцент щяла да добави модерни творби на изкуството, които да оживят пространството. „ Искам домът ми да е по едно и също време функционален и хубав. Всяко кътче би трябвало да носи уют, да излъчва светлина и успокоение. Обичам високите тавани, те придават възприятие за независимост и шир. Ще има остаряла мебел, която съм съхранявала години, само че ще прибавя и модерни детайли – уравновесявам традиция и модерност “, изяснява Силвестър.

Тя има опит с ремонтите, само че най-вече на непознатите къщи. Досега предаването  „ Бригада Нов дом “ е помогнало на доста нуждаещи се, които живеят на ръба на оцеляването. Мария несъмнено умее да подготвя хората и да ги поддържа в сложните за тях моменти. Нейната сензитивност към непознатата болежка я прави съвършен лидер в света на ремонтирането на домове и ориси.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР