Марица загуби с 2:4 от Лудогорец II в четвъртата си

...

Марица падна от дубъла на Лудогорец след два обрата

Марица загуби с 2:4 от Лудогорец II в четвъртата си контролна среща. Двубоят се игра в петък преди обяд на стадиона в село Оризари. Срещата бе равностойна и много забавна.

Още в 6-та минута Илия Николов избави дузпа, само че в 27-та минута делиорманци поведоха с гол на Бранко Костадинов. През втората част Марица стигна до поврат след голове на Мариян Тонев и Станислав Маламов. Това бе четвърто попадение за юношата на Локо Тонев в четвърти следващ мач. В следствие в състава на пловдивчани бяха осъществени голям брой смени, което повлия наиграта и крайния излаз. Кършиякалии позволиха три безответни гола след 83-ата минута. Два пъти се разписа Петър Петров, а един път Хидает Хюсеин.

Следващата контролна среща за възпитаниците на треньора Николай Димитров е против Оборище (Панагюрище) на 17 юли.

МАРИЦА: Илия Николов, Даниел Спасов, Ангел Грънчов, Величко Величков, Димитър Аврамов, Сами Мехмедов, Веселин Марчев, Валери Домовчийски, Станислав Маламов, Симеон Вешев, Мариян Тонев

През второто полувреме в игра влязоха: Петър Начев, Илиян Йорданов, Георги Георгиев, Александър Праматаров, Борислав Дончев, Теодор Фърков, Георги Иванов, Христиан Димитров
Източник: marica.bg