Марица (Пловдив) спечели бронзовите медали в Държавното първенство за юноши

...

Марица с бронзови медали от Държавното първенство до 19 години

Марица (Пловдив) завоюва бронзовите медали в Държавното състезание за юноши старша възраст - U19. Малко не доближи на " жълто-сините " да намерят място на финала, откакто срещата-реванш с Пирин приключи 1:1. В първия дуел " орлетата " победиха с 2:1 и с общ резултат 3:2 не престават напред.
Прочетете още
Капитанът на Марица Джошуа Харис засече центриране от корнер и откри в 37-ата минута.

Гостите съумяха да изравнят в 53-ата минута, когато Габерски стреля, вратарят Николай Пранджев мазета, само че при добавката на Асен Георгиев той нямаше късмет.

Лошо усещане направи съдията на срещата, който не даде опция на двата отбора да спрат за глътка вода, рискувайки здравето на футболистите в тежкото време, оповестиха от ПФК Марица.

Достигането до полуфинал е огромен триумф за тима на Марица. Възпитаниците на треньора Красимир Иванов са съвсем напълно набор 2005, като има момчета и от 2006-и.