Марица (Пловдив) гостува днес на ЦСКА (София) в двубой от

...

Марица гостува на ЦСКА в повторение на финала за Купата

Марица (Пловдив) гостува през днешния ден на ЦСКА (София) в дуел от 11-ия кръг в Националната волейболна лига Демакс. Мачът ще се играе, от 17:30 ч. в зала " Васил Симов " в София.
Прочетете още
Двата тима се срещнаха два пъти през този сезон досега, а в края на януари играха и във финала за Купата в София, в който маричанки завоюваха трофея след победа с 3:1 гейма. В първия мач в Пловдив девойките на Борислав Крачанов се постановиха с 3:0 гейма.

В предишния кръг Марица завоюва като посетител на ДКС Варна Варна с 3:0 гейма, а ЦСКА победи Хектор като посетител с 3:1 гейма.

В класирането шампионките са първи с цялостен актив от 30 точки и без загуба, а ЦСКА е на второто място с 23 точки. Реално при победа Марица ще се подсигурява и на процедура първото място след постоянния сезон в шампионата три кръга преди края.

Съдии на дуела ще бъде излъчен директно по Българска национална телевизия 3.
Източник: trafficnews.bg