Марица направи 1:1 с равенството срещу дубъла на Лудогорец у

...

Марица с равенство срещу дубъла на Лудогорец, градушка и непрестанен дъжд белязаха двубоя

Марица направи 1:1 с равенството против дубъла на Лудогорец вкъщи. Караангелов откри през втората част за гостите, а Димитър Аврамов изравни. Двубоят даже беше спрян за пет минути поради мощна градушка.

В 7-та минута удар на Тонев беше уловен от Христов.

Последва неакуратен удар на 50 номер.

В 28-та минута Цветослав Петров стреля, само че Николов избави.

В 30-та минута над стадион Марица се изписа сериозна градушка, съпроводена с гръмотевици и доста мощен вятър. Съдията Благой Манов прибра двата тима в тунела за пет минути, а по-късно дуелът беше възобновен, само че тежките условия и мощния дъжд продължи през целия мач.

В 35-минута Петър Атанасов изпусна хубава опция, неговият удар мина над вратата.

В 39-та минута удар на Тонев беше избит.

В 43-минута удар още веднъж Николов избави изстрел на Петров.

В 46-минута Праматаров стреля от фаул, само че ударът му беше избавен. Последва и неакуратен ударс глава на Аврамов.

В 51-та минута Владислав Найденов насочи удар, само че той беше неакуратен.

В 67-та минута Цветослав Петров центрира в наказателното поле към Петър Караангелов засече с глава и откри резултата - 0:1.

В 70-та минута последва неакуратен удар на Караангелов.

Последва удар на Тонев с глава, само че Христов улови.

В 76-та минута Кельовлуев стреля, само че над вратата.

В 86-та минута удар на Янъков от фаул беше избит от Христов.

В 88-та минута Марица съумя да изравни, Айкун Янъков центрира в наказателното поле, където с глава Димитър Аврамов засече за 1:1.

Следващата събота Марица гостува на Хебър в Пазарджик.

Марица е на деветото място с 46 точки, а Лудогорец 2 е седми с 49 точки.

Марица: Илия Николов, Йордан Пейчинов, Мартин Газиев, Мариян Тонев (Айкут Янъков 80 мин.), Симеон Вешев, Александър Праматаров (Сами Мехмедов 80 мин.), Валери Домовчийски, Димитър Аврамов, Веселин Марчев (Станислав Маламов 60 мин.), Милен Танчев (Янко Ангелов 60 мин.), Петър Атанасов

Лудогорец 2: Дамян Христов, Методий Стефанов (Анастас Пемперски 90 +1 мин.), Алекс Луканов, Бранимир Костадинов, Велислав Минков, Владислав Найденов (Петър Георгиев 65 мин.), Петко Цанков, Петър Караангелов, Тихомир Димитров, Хюсеин Кельовлуев (Александър Ганчев 86 мин.), Цветослав Петров (Росен Иванов 86 мин.)

Източник: trafficnews.bg