МАРИЦА И ВИКТОРИЯ ВОЛЕЙ ЗАПОЧНАХА СЪС ЗАГУБИ УЧАСТИЕТО СИ НА

...

Марица и Виктория Волей започнаха със загуби на Future Star...

МАРИЦА И ВИКТОРИЯ ВОЛЕЙ ЗАПОЧНАХА СЪС ЗАГУБИ УЧАСТИЕТО СИ НА FUTURE STARS CUP 2021 В СОФИЯ
Пловдивските Марица и Виктория Волей започнаха със загуби присъединяване си на шампионата Future Stars Cup2021, органициран от Левски София.

Надпреварата е за тимове до 15 години при девойки и момчета.

Момичетата от Марица не съумяха да бъдат равностойно на Цървена звезда в първия си дуел и отстъпиха с 0:3, само че с възстановяване в игарта си във всеки идващ гейм.

Момчетата на Виктория Волей бяха конкурент на Левски единствено в първия гейм, който изгубиха с 25:2

Шестте тима играят всеки против всеки в мач до 3 гейма, като всеки извоюван гейм носи една точка за крайното класиране. Отборът, събрал най-вече точки след изиграване на петте мача, става първенец на шампионата. При еднакъв брой точки и победи определящ е резултатът от директната среща.

Резултатите от през днешния ден:

девойки, 1 кръг: Марица - Цървена Звезда 0:3 (16, 19, 21) , Лески София - ЦСКА 3:0, Ника Москва - Централен Полицийски ВК 2:1

2 кръг, 15.30 часа: Левски София - Марица , ЦСКА - Централен Полицейски ВК, Ника Москва - Цървена звезда

момчета, 1 кръг: Левски София - Виктория Волей 3:0 (22, 10, 13) , ВАСК - Волей Тревизо 073, Москва - Цървена Звезда 2:1

2 кръг, 17.30 часа: Виктория Волей - Москва , Левски София - ВАСК, Цървена звезда - Волей Тревизо
Свързани вести Марица U15 хазаин на подготовка за Държавното по волейбол Марица победи Хебър на старта на Държавното при U15
Източник: marica.bg