Маричани допуснаха тежка загуба с 0:6 от видимо по-класния сръбски

...

Марица отнесе шестица от сърби

Маричани позволиха тежка загуба с 0:6 от очевидно по-класния сръбски тим. Пловдивчани още веднъж използваха два разнообразни състава в двете полувремена, а в игра в следващ мач влязоха всички млади състезатели, както и юношите, в това число и 15-годишният вратар Виктор Петков.

Сърбите откриха още в 4-ата минута посредством Щулич. До края на полувремето маричани оказваха нужната опозиция и резултатът се резервира, а Илия Николов избави още няколко голови удара.
Най-чистото състояние за Марица се откри пред Петър Атанасов, който нахлу в наказателното поле, отстрани двама бранители, само че вместо да стреля избра да подава.

След направените смени на всички състезатели маричани отстъпваха през втората част и сръбският отбор стигна да безапелационна победа.
Следващият противник на е различен участник в европейските клубни шампионати - Тузла (Босна и Херцеговина).

За Марица играха : Илия Николов, Мартин Газиев, Мартин Лазов, Георги Иванов, Илиян Йорданов, Радослав Апостолов, Милен Танчев, Веселин Марчев, Петър Атанасов, Мариян Тонев, Валери Домовчийски, Петър Начев, Айкут Янъков, Симеон Вешев, Христиан Димитров, Стефан Попов, Теодор Фърков, Йордан Пейчинов, Димитър Аврамов, Станимир Димитров, Сали Садъков, Васил Янин, Виктор Петков

Снимки: " Facebook " на Марица (Пловдив)