Марек отстрани Пирин (Разлог) от турнира за Купата на Аматьорската

...

Марек удари Пирин за Купата

Марек в профил Пирин (Разлог) от шампионата за Купата на Аматьорската футболна лига и продължава напред в конкуренцията, откакто завоюва с 3:1. Мачът се игра пред празните трибуни на стадион „ Бончук “.

След нулево първо полувреме всичко се реши през втората част. В 53-ата минута резултата откри Иван Георгиев, който се възползва от добър пас на Петьо Иванов – 1:0. След единствено 5 минути влезлият от скамейката Христо Каймакански с акуратен удар от разстояние повиши на 2:0. 3:0 стана в 74-ата минута, когато прекрасен шут на Димитър Владимиров се трансформира в гол. 6 минути по-късно Петър Попадийн се измъкна от отбраната на Марек и понижи на 3:1, при какъвто резултат приключи срещата.

В този мач и двамата треньори дадоха късмет на футболисти, които по-малко играят в шампионата на Трета лига.