Манчестър Юнайтед записа комфортна победа над с 3:1 в четвъртия

...

Юнайтед се справи с Евертън за ФА Къп

Манчестър Юнайтед записа удобна победа над с 3:1 в четвъртия кръг на ФА Къп. Поражението сигурно усилва съществено напрежението върху мениджъра на сините Франк Лампард, защото отборът му е и покрай дъното във Висшата лига.

Червените дяволи откриха още в третата минута посредством Антъни. Евертън обаче изравни десетина минути по-късно посредством Конър Коуди. За гола сбърка и Давид де Хеа – той разреши на безобидно центриране да мине сред краката му.

В началото на второто полувреме Коуди обаче си вкара автогол за 2:1 след центриране на Маркъс Рашфорд., само че Юнайтед доминираше и справедливо стигна до трето попадение в добавеното време. Разписа се Рашфорд от дузпа. Така той вкара за пети следващ мач – всичките след края на Мондиал 2022.
Източник: flashnews.bg