Манчестър Юнайтед продължава да е в отличната форма и го

...

Юнайтед се справи лесно с Нотингам Форест

Манчестър Юнайтед продължава да е в отличната форма и го показва в първия си мач във Висшата лига след Мондиал 2022. Червените дяволи завоюваха с 3:0 против Нотингам Форест и останаха пети в класирането. Те имат 29 точки, една по-малко от четвъртия. Юнайтед обаче е изиграл мач по-малко., откогато падна с 3:6 в дербито със Сити. Форест остава в тройката на дъното на класирането.

Домакините взеха решение всичко единствено за три минути в средата на първото полувреме. Маркъс Рашфорд откри в 19-ата минута след пас на Ериксен. После Рашфорд асистира на Марсиал за 2:0. Така той удостовери отличната си форма. Нападателят има пет гола в последните си пет мача като титуляр.

Форест вкара в края на първата част, само че попадението беше анулирано от ВАР. Това значи, че новакът в елита няма гол през първото полувреме в 11 от 16-те си мача до момента.

В 87-ата минута резервата Фред вкара за 3:0 след отличен пас на Каземиро.
Източник: flashnews.bg