Манчестър Юнайтед победи Тотнъм с 2:0 след голове на Фред

...

Роналдо се прибрал в съблекалнята преди края на мача

Манчестър Юнайтед победи Тотнъм с 2:0 след голове на Фред и Бруно Фернандеш. " Червените дяволи " демонстрираха друга игра, извънредно атакуващ футбол и огромна експанзия, на която Тотнъм по този начин и не съумя да отговори.

Кристиано Роналдо бе запаса в срещата, само че по този начин и не се появи, а в 89-та минута нападателят взе решение просто да стане и да се прибере в съблекалнята, без значение, че имаше още 7-8 минути до края на мача. Това не е първата демонстрация на неодобрение на Роналдо, откакто той намерено е показвал отрицателни страсти от решенията на Ерик загар Хаг.

Предстои да забележим дали ще има последици за португалската звезда по-късно овакантяване на мача, преди да е приключил.
Източник: fakti.bg