Манчестър Юнайтед победи Реал Бетис с 4:1 в интригуващ мач

...

Манчестър Юнайтед разби още едни испанци в Лига Европа

Манчестър Юнайтед победи Реал Бетис с 4:1 в завладяващ мач от осминафиналите на Лига Европа. Момчетата на мениджъра Ерик загар Хаг имаха потребност от подобен триумф след кошмарната загуба с 0:7 от Ливърпул предходната неделя. Така реваншът след седмица на испанска земя ще бъде протоколен.

„ Червените дяволи “ откриха посредством намиращия се в страхотна форма Маркъс Рашфорд в 6-ата минута. Айосе Перес обаче много изненадващо възвърне равенството в 32-ата минута.

След почивката на терена имаше единствено един тим – Юнайтед. Антони още веднъж изведе напред Манчестър Юнайтед малко след началото на втората част, а след час игра Бруно Фернандеш направи 3:1. В последните минути нападателят Вут Вегхорст също записа името си измежду голмайсторите.

Източник: safenews.bg