Манчестър Юнайтед победи Крисъл Палас с 3:1 в контрола, играна

...

Манчестър Юнайтед победи познат съперник в Мелбърн

Манчестър Юнайтед победи Крисъл Палас с 3:1 в контрола, играна на стадион " Мелбърн Крикет Граунд " в Австралия. Антони Марсиал, Маркъс Рашфорд и Джейдън Санчо се разписаха за спечелилите, преди Джоел Уорд да оформи крайния резултат.

Антони Марсиал откри резултата в 17-ата минута, откакто овладя на гърди центриране на Диого Далот в наказателното поле и стреля с десния си крайник.

Минути след началото на второто полувреме Маркъс Рашфорд повиши преднината на отбора си на 2:0, откакто приключи многоходова акция, почнала от осъществяване на навън от Давид Де Хеа.

Антони Марсиал изведе Джейдън Санчо самичък против вратаря и англичанинът направи резултата 3:0 с удар с десния си крайник.

Another lightning counterattack made it 3-0 in Melbourne ️

||
— Manchester United (@ManUtd)

Гола на Жан-Филип Матета бе анулиран поради засада, само че не след дълго Джоел Уорд бе прецизен за лондончани, откакто засече центриране от директен свободен удар.

Резервата Уилям Фиш получи пряк червен картон и остави " алените дяволи " с човек по-малко. Защитникът бе финален в отбрана, когато фаулира неприятелски играч.

Победата е трета за Манчестър Юнайтед след назначението на Ерик загар Хаг. В дебюта му възпитаниците му. В Австралия последва и. Следващата контрола на 20-кратните първенци на Англия е в събота против Астън Вила, още веднъж в Мелбърн. Кристъл Палас ще мери сили с Лийдс.