Манчестър Юнайтед не срещна особени проблеми при домакинството си на

...

Манчестър Юнайтед премина с лекота през Брюж

Манчестър Юнайтед не срещна особени проблеми при семейството си на Брюж. „ Червените дяволи “ завоюваха с 5:0 дуела на „ Олд Трафорд “. В 22-рата минута на срещата Симон Дели си изкара червен картон и дузпа за състава на Юнайтед. Бруно Фернандеш бе прецизен от бялата точка. До края на срещата за „ алените дяволи “ се разписаха още Одион Игало, Скот Мактоминей, а Фред добави два гола.

Още във 2-рата минута Манчестър Юнайтед имаше късмет да стигне до попадение, откакто Симон Миноле направи неточност в наказателното си поле. Малко по-късно Хуан Мата стреля отдалеко, само че белгийският пазач избави. След това Бруно Фернандеш нацели дясната греда на вратата на Брюж. В 10-тата минута гостите от Брюж имаха късмет да отбележат, само че Матс Ритс не съумя да откри вратата на Ромеро. В 22-рата минута нещата за Брюж станаха кошмарни. Симон Дели игра с ръка в наказателното поле и получи червен картон, а съдията Сердар Гюзюбюлюк даде дузпа. Зад топката застана Бруно Фернандеш и не сбърка за 1:0.

В 34-тата минута всичко за тимът на Брюж завърши. Топката бе центрирана в наказателното поле, след което Хуан Мата я смъкна, а Одион Игало я прати във вратата на Миноле и означи първия си гол с екипа на Манчестър Юнайтед за 2:0.
Източник: fakti.bg