Манчестър Юнайтед не пропусна да отдаде почит на загиналите на

...
Манчестър Юнайтед не пропусна да отдаде почит на загиналите на
Коментари Харесай

От Манчестър Юнайтед почетоха паметта на загиналите на Хилзбъро

Манчестър Юнайтед не пропусна да отдаде респект на починалите на " Хилзбъро ". В формалната страница на клуба във Фейсбук се появи обява, посредством която те показват своята съпричастност към нещастието.

" Те в никакъв случай няма да бъдат забравени!

Днес сме в взаимност с ФК Ливърпул в памет на 97-те почитатели, които изгубиха живота си вследствие на нещастието в " Хилзбъро ", която се случи на 15 април 1989 година ".

Въпреки огромното съревнование сред двата британски гранда, от Юнайтед не пропущат всяка година да извърнат внимание на черната дата в историята на мърсисайдци.
 От ПСЖ отдадоха респект на починалите на
От ПСЖ отдадоха респект на починалите на " Хилзбъро "

Те посетиха и мемориала на Диого Жота и Андре Силва
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР