От Манчестър Юнайтед почетоха паметта на загиналите на Хилзбъро
Манчестър Юнайтед не пропусна да отдаде респект на починалите на " Хилзбъро ". В формалната страница на клуба във Фейсбук се появи обява, посредством която те показват своята съпричастност към нещастието.
" Те в никакъв случай няма да бъдат забравени!
Днес сме в взаимност с ФК Ливърпул в памет на 97-те почитатели, които изгубиха живота си вследствие на нещастието в " Хилзбъро ", която се случи на 15 април 1989 година ".
Въпреки огромното съревнование сред двата британски гранда, от Юнайтед не пропущат всяка година да извърнат внимание на черната дата в историята на мърсисайдци.
От ПСЖ отдадоха респект на починалите на " Хилзбъро "
Те посетиха и мемориала на Диого Жота и Андре Силва
" Те в никакъв случай няма да бъдат забравени!
Днес сме в взаимност с ФК Ливърпул в памет на 97-те почитатели, които изгубиха живота си вследствие на нещастието в " Хилзбъро ", която се случи на 15 април 1989 година ".
Въпреки огромното съревнование сред двата британски гранда, от Юнайтед не пропущат всяка година да извърнат внимание на черната дата в историята на мърсисайдци.
От ПСЖ отдадоха респект на починалите на " Хилзбъро "
Те посетиха и мемориала на Диого Жота и Андре Силва
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




