Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити играят при резултат 0:1 в

...

НА ЖИВО: Сити вече води на Юнайетд с гол-бижу

Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити играят при резултат 0:1 в първи полуфинален конфликт сред двата отбора за Карабао къп. Бернардо Силва откри за гостите с прелестен удар в 17-ата минута.

Двубоят е с начален час 22:00 и може да го наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT 2, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg пък ще проследим срещата онлайн. В уеб страницата ни може да намерите също видео от всеки един гол и всяка противоречива обстановка от „ Олд Трафорд”.

В срещата през днешния ден за първи път в шампионата ще бъде употребена системата за видеоарбитраж.Реваншът е на 29 януари.

В другия полуфинал един против различен се изправят тимовете на Лестър и Астън Вила.

-

Мачът на „ Олд Трафорд” стартира с лек териториален превес за отбора на гостите, които в първите няколко минути владееха топката в по-големи интервали от срещата. Футболистите на домакините избраха да работят на контраофанзива, като при една от тях в 7-ата минута Маркъс Рашфорд бе изведен чудесно отдясно, само че центрирането му не откри негов съотборник на метри от голлинията.

МАНЧЕСТЪР ЮН – МАНЧЕСТЪР СИТИ 0:1

0:1 Бернардо Силва 17'

Стадион: „ Олд Трафорд”

Рефер: Майк Дийн

Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Уан Бисака, Джоунс, Линдельоф, Уилямс, Фред, Андреас, Джеймс, Лингард, Рашфорд, Грийнуд

Резерви: Ромеро, Дало, Марич, Чонг, Гомес, Мата, Марсиал

Мениджър: Оле Гунар Солскяер

Манчестър Сити: Браво, Уокър, Отаменди, Фернандиньо, Менди, Родриго, Гюндоган, Марез, Де Бройне, Бернардо, Стърлинг