Манчестър Сити записа тринадесета поредна победа във Висшата лига на

...

Манчестър Сити не допусна грешка срещу Лестър

Манчестър Сити записа тринадесета поредна победа във Висшата лига на Англия и към този момент е единствено на една крачка от купата. Момчетата на Пеп Гуардиола реализираха сложна, само че доста значима победа с 1:0 над гостуващия Лестър в предпоследния кръг, с цел да си върнат върха в класирането.

Успехът донесе капитанът Венсан Компани, който осъществя доста хубав гол в 70-ата минута, с който "гражданите " събраха 95 точки на първото място, с 1 повече от втория Ливърпул.

Двубоят стартира напълно под диктовката на домакините, които направляваха събитията на терена още с първия съдийски сигнал.

Гол през първата част по този начин и не падна, само че отборът, който го търсеше несъмнено бе този на Сити.
Източник: fakti.bg