Манчестър Сити взе ФА Къп, след като победи Челси с

...
Манчестър Сити взе ФА Къп, след като победи Челси с
Коментари Харесай

Сити грабна втори трофей този сезон, Челси почти сигурно извън евротурнирите

Манчестър Сити взе ФА Къп, откакто победи Челси с 1:0 във финала на Уембли. 
Прочетете още
Единственото попадение вкара Антоан Семеньо в 72-та минута.

Така Сити сграбчи втори трофей след Купата на лигата, където победи във финала през март Ливърпул.

Сити още и в битката за купата, само че би трябвало да завоюва последните си два мача, а Арсенал да сгреши най-малко един път в последните си две срещи. 

Челси пък съвсем несъмнено ще е отвън евротурнирите, откакто изостава на цели 4 точки от последното място, което дава евроквота. 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР