Сити грабна втори трофей този сезон, Челси почти сигурно извън евротурнирите
Манчестър Сити взе ФА Къп, откакто победи Челси с 1:0 във финала на Уембли.
Прочетете още
Единственото попадение вкара Антоан Семеньо в 72-та минута.
Така Сити сграбчи втори трофей след Купата на лигата, където победи във финала през март Ливърпул.
Сити още и в битката за купата, само че би трябвало да завоюва последните си два мача, а Арсенал да сгреши най-малко един път в последните си две срещи.
Челси пък съвсем несъмнено ще е отвън евротурнирите, откакто изостава на цели 4 точки от последното място, което дава евроквота.
Прочетете още
Единственото попадение вкара Антоан Семеньо в 72-та минута.
Така Сити сграбчи втори трофей след Купата на лигата, където победи във финала през март Ливърпул.
Сити още и в битката за купата, само че би трябвало да завоюва последните си два мача, а Арсенал да сгреши най-малко един път в последните си две срещи.
Челси пък съвсем несъмнено ще е отвън евротурнирите, откакто изостава на цели 4 точки от последното място, което дава евроквота.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




