Манчестър Сити стигна до обрат с 3:1 като гост срещу

...

Сити обърна Уест Хем, Брайтън наказа Юнайтед

Манчестър Сити стигна до поврат с 3:1 като посетител против Уест Хям в петия кръг във Висшата лига. Така отборът на Хосеп Гуардиола си върна първото място в класирането с 15 точки. По-рано през днешния ден там се качи.

Джеймс Уорд-Праус откри резултата в 36-ата минута в интерес на лондончани. Белгийският национал Жереми Доку изравни в 46-ата, а Бернардо Силва направи цялостен поврат в  76-ата минута. Десет минути по-късно и Ерлинг Холанд се разписа за Сити. Преди това норвежецът направи куп пропуски.

Брайтън шокира с 3:1 Манчестър Юнайтед на „ Олд Трафорд “. Дани Уелбек откри резултата в интерес на гостите в 20-ата минута. Паскал Грос удвои преднината на чайките в 53-ата минута. Жоао Педро вкара трети гол в 71-ата минута за 3:0. Почетното попадение за Юнайтед бе дело на Ханибал Межбри в 73-ата минута. Така Брайтън се изкачи на четвърто място в класирането. Загубата е.

Тотнъм стигна до трагичен поврат с 2:1 като хазаин на Шефилд Юнайтед. Густаво Хамър в 74-ата минута даде задатък на гостите. Ричарлисон възвърне равенството в осмата минута от спомагателното време. А след още четири минути Деян Кулушевски донесе триумфа на шпорите. Тотнъм е втори с 13 точки, колкото има и Ливърпул.
Източник: flashnews.bg