Манчестър Сити отново загуби точки, след като дузпата на Майкъл

...

Манчестър Сити плаща дузпа, докато Майкъл Олизе осигурява драматично равенство за Кристъл Палас

Манчестър Сити още веднъж загуби точки, откакто дузпата на Майкъл Олизе в добавеното време докара до победа на първенците във Висшата лига с 2-2 от Кристъл Палас на стадион Етихад.

Сити доминираше притежанието на топката и изглеждаше в цялостен надзор, откакто Джак Грийлиш ги изведе напред в 24-ата минута и Рико Луис добави завършващ резултат в 54-та минута.

Но Палас се пребори, с цел да понижи закъснение посредством Жан-Филип Матета с малко под четвърт час от естественото време до края, а Олизе след това осъществя от място в петата минута на добавеното време, с цел да обезпечи точка за гостите.

Това е петият път в шест мача в лигата, в който хората на Пеп Гуардиола губят точки, откакто също приключиха наедно с Челси, Ливърпул и Тотнъм и изгубиха от Астън Вила преди предходната неделя Победа с 2-1 против Лутън.

В последния им мач преди да заминат за Саудитска Арабия за Световното клубно състезание, резултатът ги оставя четвърти в таблицата, на три точки за...