Манчестър Сити направи грешна стъпка в борбата си за титлата

...

Манчестър Сити направи грешна стъпка в борбата си за титлата на Англия

Манчестър Сити направи неверна стъпка в битката си за купата на Англия. Шампионите стигнаха единствено до тъждество 0:0 при семейството си на Саутхямптън.

По-интересните моменти на " Етихад " пристигнаха след почивката, когато ВАР имаше две решителни намеси. В първия случай системата за видеоповторения поправя решение на основния арбитър Джонатан Мос, който в 63-тата минута отсъди дузпа за Саутхямптън и изгони Кайл Уокър. Преглеждане на обстановката обаче сподели, че решението е погрешно и дузпата и аленият картон на бранителя на домакините бяха анулирани.

Най-дискусионният миг в средата пристигна в 90-ата минута, когато Рахийм Стърлинг вкара топката във вратата на " светците ", само че след дълготрайно разглеждане на повторенията голът му бе анулиран поради засада от броени сантиметри.

Източник: fakti.bg