МАНЧЕСТЪР, Англия (AP) — Винисиус Джуниър бе изваден контузен в

...

Винисиус Жуниор се контузи в четвъртфиналния мач на Реал Мадрид от Шампионската лига срещу Ман Сити

МАНЧЕСТЪР, Англия (AP) — Винисиус Джуниър бе изваден контузен в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига сред Манчестър Сити и Реал Мадрид в сряда.

Бразилското крило наподобява нарани слабините си по време на конкуренция към топката със бранителя на Сити Кайл Уокър в продълженията на стадион Етихад.

Той държеше вътрешната страна на бедрото си и падна на падна от болежка, преди да бъде сменен от Лукас Васкес в 103-та минута.

Мачът влезе в продължения, откакто приключи 1-1 в постоянното време. Мачът приключи с общ резултат 4-4, откакто първият мач приключи 3-3 в Мадрид предходната седмица.

Родриго уволни 14-кратния първенец Мадрид напред в 12-ата минута, а Кевин Де Бройне изравни за Сити в 76-ти.