Маколи Кълкин за смъртта на Катрин О'Хара: Имахме недовършена работа
Маколи Кълкин показа за дълбоката си тъга след гибелта на актрисата Катрин О'Хара, заявявайки, че е усещал, че двамата са имали „ незавършена работа “.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




