Мъж, въоръжен с чук, е ранил петима души в Токио,

...
Мъж, въоръжен с чук, е ранил петима души в Токио,
Коментари Харесай

Въоръжен с чук рани петима души в Токио


Мъж, въоръжен с чук, е ранил петима души в Токио, оповестяват японски медии, представени от Франс прес. Сред потърпевшите има и трима служители на реда.

По информацията нападателят първо е атакувал двама младежи наоколо до дома си. Единият от тях е получил сериозна контузия в региона на лицето, а другият е с по-лека рана в рамото.

След подаден сигнал на място са пристигнали полицейски екипи. При опит да бъде арестуван, обвиненият е напръскал чиновниците на реда с незнайно вещество, при което трима от тях са били ранени.

Извършителят, 44-годишен мъж, е съумял да избяга и се търси от управляващите.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР