Мъж причинитежки изгаряния на жената, с която е живеел на

...
Мъж причинитежки изгаряния на жената, с която е живеел на
Коментари Харесай

Мъж запали жена си в Силистренско и после се самоуби

Мъж причинитежки изгаряния на дамата, с която е живеел на фамилни начала, след което е поставил завършек на живота си в силистренското село Ситово. Това оповестиха от ОДМВР – Силистра.

Сигналът е подаден на 12 април към 17:30 ч. на телефон 112.

По първична информация от следствието 43-годишният мъж е залял с течност и запалил 48-годишната жена в жилище в общежитие в селото, след което се е самоубил. При огледа полицията е разкрила тялото му на балкона, без забележими следи от принуждение.

Пострадалата е с тежки изгаряния и с заплаха за живота. Първоначално е превозена в болничното заведение в Силистра, а по-късно е преместена в Русе. По случая е формирано досъдебно произвеждане, следствието продължава под надзора на прокуратурата, написа NOVA.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР