Мъж от Маркъм, който е шофирал в неравностойно състояние, убивайки неработещ офицер от YRP, получава 6-годишна присъда
Мъж от Маркъм, който е карал пийнал единствено с брошура G2, причинявайки преден конфликт, при който е погубен служител на реда от Йоркската районна полиция (YRP) Травис Гилеспи, който не е на работа, е наказан на шест години в затвор.
Haoju Zhou беше приет за отговорен в шофиране в неравностойно положение, причиняващо гибел, и рисково шофиране, причиняващо гибел предишния октомври след едноличен развой.
Заедно с присъдата от шест години затвор, съдията Марк Едуардс наложи 10-годишна възбрана за шофиране, която влиза в действие от деня на присъдата.
Едуардс сподели, че Джоу, жител на Китай, който е бил интернационален студент в Йоркския университет по време на злополуката, може да бъде депортиран след приключване на присъдата му.
Инцидентът се е случил на 14 септември 2022 година, към 6 сутринта, когато Гилеспи шофираше п...
Прочетете целия текст »




