Агресор вилня с нож на гара, трима са в болница
Мъж намушка с нож трима души през днешния ден на жп гарата в швейцарския град Винтертур, преди да бъде задържан, заяви полицията, представена от Асошиейтед прес.
Тримата потърпевши - швейцарски жители на 28, 43 и 52 години - са откарани в болница. Няма информация за тежестта на пострадванията им, съобщи Българска телеграфна агенция.
Атаката е била осъществена малко след 8:30 ч. (9:30 ч. българско време), показва в изказване районната полиция в Цюрих. Мотивът на обвинения нападател - 31-годишен швейцарец - се проверява.
Винтертур, с население от към 123 000 души, се намира в Североизточна Швейцария, покрай най-големия град в страната - Цюрих.
Тримата потърпевши - швейцарски жители на 28, 43 и 52 години - са откарани в болница. Няма информация за тежестта на пострадванията им, съобщи Българска телеграфна агенция.
Атаката е била осъществена малко след 8:30 ч. (9:30 ч. българско време), показва в изказване районната полиция в Цюрих. Мотивът на обвинения нападател - 31-годишен швейцарец - се проверява.
Винтертур, с население от към 123 000 души, се намира в Североизточна Швейцария, покрай най-големия град в страната - Цюрих.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




