Мъж агонизира след зверска катастрофа край Русе
Мъж на 40 години е признат в Университетската болница " Канев " в тежко положение след злополука край Русе, оповестиха от лечебното заведение. От полицията обясниха, че сигнал за случая е подаден към 15.50 часа, оповестява " Дарик ".
По първична информация на локално платно в региона сред Русе и град Мартен автомобил " Фолксваген " се е блъснал в ремарке на тежкотоварен камион. От удара предната част на колата е мощно намачкана.
Шофьорът е пътувал самичък. Вероятно се е сблъскал с маневриращ камион и по-късно се е отклонил към ремаркето на другото транспортно средство.
На място е бил изпратен и екип на пожарната. Пострадалият водач на автомобила е откаран с кола на Спешна помощ в болничното заведение. Той е получил контузни рани на разположение, на ръка и контузии на гърди и стомах.
По първична информация на локално платно в региона сред Русе и град Мартен автомобил " Фолксваген " се е блъснал в ремарке на тежкотоварен камион. От удара предната част на колата е мощно намачкана.
Шофьорът е пътувал самичък. Вероятно се е сблъскал с маневриращ камион и по-късно се е отклонил към ремаркето на другото транспортно средство.
На място е бил изпратен и екип на пожарната. Пострадалият водач на автомобила е откаран с кола на Спешна помощ в болничното заведение. Той е получил контузни рани на разположение, на ръка и контузии на гърди и стомах.
Източник: blitz.bg
КОМЕНТАРИ




