Мъж е в болница след домашно насилие
Мъж на 33 години е потърпевш при домашно принуждение в Стара Загора. Това оповестиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи.
Сигнал за случая е получен нощес към 19:00 часа в Първо Районно ръководство в регионалния град. Пострадалият е обяснил, че при зародил скандал в дома му в Стара Загора 35-годишната му другарка му е нанесла порезни пострадвания.
Мъжът е обслужен амбулаторно в Центъра за незабавна здравна помощ и е оставен за наблюдаване в Университетската многопрофилна болница за интензивно лекуване “Проф. доктор Стоян Киркович “ - Стара Загора с рани в региона на лявата ръка и тялото. Мъжът е без заплаха за живота.
Жената е арестувана за период до 24 часа. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Последвайте ни във и
Вече може да ни гледате и в
Намерете ни в
Сигнал за случая е получен нощес към 19:00 часа в Първо Районно ръководство в регионалния град. Пострадалият е обяснил, че при зародил скандал в дома му в Стара Загора 35-годишната му другарка му е нанесла порезни пострадвания.
Мъжът е обслужен амбулаторно в Центъра за незабавна здравна помощ и е оставен за наблюдаване в Университетската многопрофилна болница за интензивно лекуване “Проф. доктор Стоян Киркович “ - Стара Загора с рани в региона на лявата ръка и тялото. Мъжът е без заплаха за живота.
Жената е арестувана за период до 24 часа. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Последвайте ни във и
Вече може да ни гледате и в
Намерете ни в
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




