Убиха въоръжен мъж, опитал да проникне в резиденцията на Тръмп /о...
Мъж е убит край имението на Тръмп „ Мар-а-Лаго “ във Флорида. Службата за сигурност на Съединени американски щати заяви, че е ликвидирала човек, който е направил опит да проникне нелегално в парцела на президента, заяви Sky News. Той е влезнал с кола в двора на имението, като е употребявал излизането от портите на различен автомобил. Инцидентът е станал към 1:30 часа през нощта локално време.
Вече е ясна и самоличността на мъжа. Това е 21-годишният Остин Тъкър Мартин от Северна Каролина, който е бил разгласен за липсващ от фамилията си преди няколко дни.
Мъжът е бил видян покрай северната врата на имението. Той е носел пушка, зареден пълнител и туба за гориво. Агенти на службите са му наредили да пусне на земята туба предметите, които е носил. Те настояват, че той е насочил пушката към тях и е бил убит.
Тръмп сега е във Вашингтон, а не в Мар-а-Лаго.
Вече е ясна и самоличността на мъжа. Това е 21-годишният Остин Тъкър Мартин от Северна Каролина, който е бил разгласен за липсващ от фамилията си преди няколко дни.
Мъжът е бил видян покрай северната врата на имението. Той е носел пушка, зареден пълнител и туба за гориво. Агенти на службите са му наредили да пусне на земята туба предметите, които е носил. Те настояват, че той е насочил пушката към тях и е бил убит.
Тръмп сега е във Вашингтон, а не в Мар-а-Лаго.
Източник: frognews.bg
КОМЕНТАРИ




