Застреляха мъж, опитал да влезе с взлом в имението на Тръмп във Флорида
Мъж е убит край имението на Тръмп „ Мар-а-Лаго “ във Флорида. Службата за сигурност на Съединени американски щати заяви, че е ликвидирала човек, който е направил опит да проникне нелегално в парцела на президента, заяви Sky News.
От Службата прибавиха, че мъжът е на към 20 години. Той е направил опит да влезе с взломв охранявания периметър на комплекса „ Мар-а-Лаго “ в Уест Палм Бийч.
Човекът е бил видян покрай северната врата на парцела, като е носел предмет, който изглеждал като пушка, както и туба с гориво. Случаят еотпреди към осем часа – почти в 1:30 ч. локално време.
На място са реагирали сътрудници на Службата за сигурностна Съединени американски щати, както и заместник-шериф от службата на шерифа на окръг Палм Бийч. По информация на управляващите Доналд Тръмп се намира във Вашингтон и не е бил в имението си сега на взлома, написа NOVA.
От Службата прибавиха, че мъжът е на към 20 години. Той е направил опит да влезе с взломв охранявания периметър на комплекса „ Мар-а-Лаго “ в Уест Палм Бийч.
Човекът е бил видян покрай северната врата на парцела, като е носел предмет, който изглеждал като пушка, както и туба с гориво. Случаят еотпреди към осем часа – почти в 1:30 ч. локално време.
На място са реагирали сътрудници на Службата за сигурностна Съединени американски щати, както и заместник-шериф от службата на шерифа на окръг Палм Бийч. По информация на управляващите Доналд Тръмп се намира във Вашингтон и не е бил в имението си сега на взлома, написа NOVA.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




