Простреляха мъж на изхода на Хасково, в болница е
Мъж е прострелян в крайници, а двама са арестувани на изхода на Хасково в посока Димитровград. Стрелбата е станала в 13:20 часа.
Простреляният е откаран в болничното заведение в Хасково. Той е без заплаха за живота.
Мястото на стрелбата е отцепено и се организират огледи. Разследването е под надзора на Окръжна прокуратура-Хасково.
Засега няма информация от полицията за случая.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




