Мъж е привлечен като обвиняем, след като нанесъл побой над

...
Мъж е привлечен като обвиняем, след като нанесъл побой над
Коментари Харесай

Привлякоха като обвиняем мъж за побой над майка си в София

Мъж е притеглен като обвинен, откакто нанесъл побой над майка си в София . Това оповестиха от пресцентъра на Софийска районна прокуратура.

Извършителят е на 26 години. Припомняме, че на 6-ти февруари тази година към 23.00 часа в апартамент в столичния ж.к. " Обеля " обвиненият блъснал неведнъж с ръце в главата и тялото дамата. В резултат на това той й предизвикал пет междинни телесни повреди. Деянието е осъществено в изискванията на домашно принуждение.

В случай, че бъде приет за отговорен, мъжът може да получи наказване " отнемане от независимост " от 2 до 10 години.

Извършителят е арестуван с разпореждане на наблюдаващ прокурор за период до 72 часа.

Предстои да бъде импортирано искане в Софийски областен съд по отношение на обвинения да бъде наложена най-тежката мярка за неотклонение " задържане под стража ".
 Жена е с заплаха за живота след нанесен побой от сина ѝ в София
Жена е с заплаха за живота след нанесен побой от сина ѝ в София

26-годишният мъж нанесъл тежка телесна повреда
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР