Бездомник се удави в Канале гранде във Венеция
Мъж е паднал във водите на Канале гранде във Венеция и бил изваден малко по-късно мъртъв, съобщи АНСА, представена от Българска телеграфна агенция.
На място са пристигнали служители на реда и са спрели да извадят мъжа, само че са установили единствено, че той е бил мъртъв. Предполага се, че му е станало неприятно и по тази причина е паднал във водата.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




